oferta drukarni

Złożona oferta drukarni

To, że drukarni w Polsce nie brakuje, nie podlega chyba żadnym wątpliwościom. Dziś takie punkty znajdziemy na mapie niemal każdego, tak większego, jak i mniejszego miasta. Poza tym warto zwrócić też uwagę na to, że wielkim zainteresowaniem cieszą się u nas drukarnie internetowe, które błyskawicznie realizują swoje usługi, a do tego mają zazwyczaj bardzo atrakcyjną cenę. Skupy się jednak na ofercie takich punktów. Jak ona wygląda i co w sobie zawiera?

Druk w wielu formatach

Zacznijmy od tego, że niemal każda drukarnia oferuje nam druk w kilku formatach. Zazwyczaj jednak taki podział zawiera w sobie druk wielkoformatowy, jak i małoformatowy. Wśród tych pierwszych wyróżnić możemy między innymi wszelkie bilbordy, które na ogół są naprawdę dużych rozmiarów. Jeśli natomiast chodzi o drugi rodzaj druku, to zaliczymy do niego wizytówki, plakaty, ulotki reklamowe czy broszury. Ich powierzchnia nie jest zbyt wielka.

Typ druku

Kolejny podział, na jaki wypadałoby spojrzeć, dotyczy typu druku. Najpopularniejszym jest dziś druk cyfrowy, który uznawany jest za zdecydowanie najlepszy. Nie jest to oczywiście jedyna opcja, bo poza nim wyróżniamy jeszcze druk offsetowy czy też sitodruk.

2 comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *